top of page

Szkoła

 

Autorska Szkoła Perkusyjna

Czym jest "Autorska Szkoła Perkusyjna"?

Jest to sposób podejścia do nauki, opierający się nie tylko na przekazywaniu wiedzy, ale również na zbieraniu informacji od osoby uczącej się (np.: predyspozycję, poziom zaawansowania, potrzeby, cel, poziom zaangażowania, podatność na różnego rodzaju bodźce itp.). Informację zbierane są bezpośrednio od ucznia (zadawanie pytań, rozmowa) lub pośrednio (obserwacja, ćwiczenia sprawdzające). Dzięki temu łatwiej można dopasować najbardziej skuteczne metody nauczania. Bardzo ważne jest to czego uczymy, ale równie ważne jest to w jaki sposób uczymy.

Oprócz zapału ucznia do nauki, istotne jest również zaangażowanie instruktora. Kierujemy się zasadą - "uczyć nie tylko po to żeby uczyć, ale po to żeby nauczyć".

 

"Autorska Szkoła Perkusyjna" to także miejsca, dzięki którym każdy, bez względu na umiejętności może udać się w muzyczną podróż z rytmem.

Są to profesjonalnie przygotowane sale ćwiczeń, zestawy perkusyjne, potrzebny do nauki sprzęt, materiały dydaktyczne, doświadczeni instruktorzy, a także kreatywnie spędzony czas, świetna zabawa, pierwszy lub kolejny krok stawiany na drodze w kierunku pracy muzyka. Z nami nagrasz swój Drum Cover!

"Autorska Szkoła Perkusyjna" to również uczniowie. Osoby z pasją, chcące rozwijać swoje umiejętności. To właśnie dla nich powstała szkoła i w dużej mierze to Oni ją tworzą.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zechcesz dołączyć to tego grona!

Nauka gry na perkusji

 
Zajęcia prowadzone są
przez cały rok, 7 dni w tygodniu,
od 8.00 do 21.00

 

"Postęp Studio" - Mokotów

Nauka gry na perkusji

 

"Patent Studio" - Bemowo

Nauka gry na perkusji

 

Współpracują z nami:

Dariusz Kucharski

Dariusz Kucharski

Instruktor, Manager

 

Naukę gry na perkusji rozpoczął w wieku 11 lat. Pierwsze kroki stawiał w Orkiestrze Dętej Grandioso. Współpracował z agencjami eventowymi oraz przy wielu projektach muzycznych - w Polsce (m. in.: Yarayeh, Orracabesssa, Volatile, Goddamn, Tadeusz Skotnicki, Wujek Samo Zło, Muzykolot, Adam Bień, Projekt Miejski), a także w Wielkiej Brytanii (BoneMud). Nagrywał dla soundtest.pl - testy sprzętu muzycznego. Aktualnie pracuje z zespołem Alicetea, z którym miał okazję zagrać na wielu dużych i małych scenach w Polsce oraz za granicą m. in.: Przystanek Woodstock, Upgrade Festival (Niemcy), Wataha Fest (Norwegia), a także wydać oficjalną, koncertową płytę (Alicetea Live - Przystanek Woodstock 2016) oraz trzeci, studyjny album "Idylla". Działalność edukacyjną rozpoczął w 2009 r.

DK
Obejrzyj Teraz
Tomasz Zagórski

Tomasz Zagórski

Instruktor

 

Przygodę z perkusją zaczął w wieku 16 lat, zakładając zespół razem z kolegami. Szybko stało się to jego pasją, więc postanowił rozpocząć naukę u Krzysztofa Kwiatkowskiego a później u Krzysztofa Gradziuka. Doświadczenie zdobywał współpracując z takimi artystami jak: Kayah, Natalia Szroeder, Piotr Bukartyk, Szymon Chodyniecki, Dawid Kwiatkowski, Cosovel, zespół Contra Mundum, Rusty Pine. Prowadził również zajęcia perkusyjne we współpracy ze stowarzyszeniem Cogito.

TZ
Obejrzyj Teraz